spolehlivá rekonstrukce

O nás

Provádíme celkové rekonstrukce bytů, domů a chat od výstavby příček až po malování svěřené zakázky. Renovujeme stará okna i dveře a vaší podlaze vrátíme lesk. Domu se budete zase rádi vracet.

Počátky naší firmy sahají do období před krizí, kdy jsme měli možnost nahlédnout do systému řízení business managementu a následné aplikace do praxe při výrobě plastových modulů oken a lakování dřeva.

Zároveň jsme se podíleli na různých projektech výstavby, reorganizaci, projektování dle požadavků zákazníků. Naše snaha k efektivnosti nás dovedla k japonskému stylu práce 5 S: SEIRI, SEITON, SEISO, SEIKETSU, SHITSUKE.
(odstranění nepotřebného, systematické uspořádání, úklid pracoviště, dodržování technologických postupů, pravidelné kontroly)

Snížily se tak náklady nejen na výrobu, ale i provoz celé firmy. Máme rádi své nářadí, věci na místě a ověřené technologické postupy, které přispívají ke spokojenosti zákazníků! Omezili jsme tak zbytečnosti, překážky a náklady na samotnou práci.

Proto naše firma přináší klientům zavedený způsob podnikání, kdy neplatíme drahé obchodní zástupce či kamennou prodejnu, která zvyšuje cenu námi poskytovaných služeb!

Sami si vyberete, co se Vám líbí :-)

Náš šikovný TÝM je motivován, aby se o VÁS postaral.

NEPLATÍTE ZA
• vypracování cenové nabídky
• vzorník
• poradenství

Na práci, kterou odvedeme, jsme pyšní a děláme ji co nejlépe, aby nás reprezentovala i formou doporučení vašim přátelům a známým.