spolehlivá rekonstrukce

Stavební práce

Provádíme celkové rekonstrukce bytů, domů a chat od výstavby příček až po malování svěřené zakázky. Renovujeme stará okna i dveře a vaší podlaze vrátíme lesk. Zaměřujeme se na funkčnost i dizajn. Popereme se s atypickým stavebním řešením. Používáme kvalitní stavební materiály a nátěrové hmoty těch nejlepších výrobců.

Podporujeme českou ekonomiku a české výrobky (Cemix, Knauf, Primalex, Colorlak). Abychom zlepšili služby pracujeme i se zahraničními  výrobky (Jupol, Caparol a další).

Hlavním cílem je jedině spokojenost zákazníka. Zodpovědné, odborné a spolehlivé provedení všech nabízených služeb. Vyslechneme Vás, s čím můžeme pomoci a navrhneme ideální řešení, které sami schválíte. Pokud budete chtít udělat v průběhu realizace nějaké změny, rádi vám vyjdeme vstříc.

Vyzkoušejte nás a sami posuďte kvalitu naších služeb.

Malířství

Vše začalo objevením nástěnných maleb v Altamiře a Lascaux. Či už se jeskyně zdobili z náboženského nebo estetického důvodu, jedno je jisté: od té doby technika pokročila. Každá barva má své vlastnosti kde a za jakým účelem ji použít.

Nabízíme počítačové míchání barev z nepřeberného množství odstínů a druhů i ekonomicky výhodné namíchání barev přímo u zákazníka. Malování pokojů provádíme v panelových bytech i v cihlové zástavbě. Nabízíme malování pokojů i prázdných bytů, malování hal, ubytovacích zařízení, malování kanceláří, nebytových a skladových prostor.

Naší snahou je samozřejmě uspokojit zákazníky v co nejkratších termínech. Svěřte tedy svůj projekt profesionálům a zaručeně budete s výsledkem spokojeni.

Podlahy a lakování

Pokládame a/nebo renovujeme parkety. Pokud máte doma staré parkety, které vypadají šedivě a rádi by jste jim vrátili zašlou slávu, nechte si od nás poradit. Navrhneme Vám, které laky jsou dnes módní a které vydrží i drsné zacházení vašich chlupatých miláčků s drápkami.

Předně používáme kvalitní laky českých výrobců.

Podlaha ovlivňuje vzhled interiéru, zabírá nejvíc místa s důrazem na nejvyšší zátěž. Na každou podlahu existuje nepřeberné množství typů a barev materiálu dle použítí od lina, marmolea, parkety, koberce, vinyl  a další. S výběrem materiálů radi pomůžeme.

Okna

Okna jsou bránou do domu. Za svou historii prošli neocenitelným vývojem. Dnes bychom si jenom stěží představili jednoduchá nebo vitrážní okna.

Stará popraskaná barva, která se odlupuje, vypadá nejen nevkusně a špatně zabraňuje izolaci tepla v místnosti. Kde se pak snáze rozšiřují plísně a zvyšují se náklady na vytápění.

Náklady na výměnu oken jsou často velkou položkou do rodinného rozpočtu. Aby splňovala náročná kritéria, musíme se o ně starat. Provádíme montáž nových plastových oken, špaletových, a repliky původních oken dle požadavek památkářskeho úřadu.

Stěhování

Jak bydlíte ve starém, tak budete bydlet i v novém. Přestěhujeme všechno tak, abydo bylo stejné na novém místě. Vyfotíme si púvodní místo, abychom věděli co a kam uložit.

Přesuneme malou krabičku i velké těžké piáno. Stěhování předchází obhlídka místa a trasy, soupis věcí, konzultace a stanovení ceny dle dohody. Obalový materál máme k dispozici.

Přestěhujeme:

  • byty
  • domy
  • dílny
  • kanceláře

Přesvěčíme Vás, že není lepší vyhořet, než se stěhovat!

Uklízení

Součástí poskytování služeb jsou i úklidové práce.

Tyto práce poskytujeme i jako samostatnou službu. Uklidíme všechno, co po stavbě zůstalo, např.:

  • administrativní budovy
  • kancelářské prostory
  • zdravotnická zařízení, apod.